Sprawdź nasze Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

Najlepsze sushi w Polsce ❤️

Ola

Dziękujemy bardzo ❤️
~ Zespół TaoKi

Mega

Zuzia

Kiedyś było znacznie lepiej, teraz jakoś drastycznie spadła.

Krzysztof

Bardzo nam przykro że nie spełniły pana oczekiwań 😔, ale proszę powiedzieć co panu nie spodobało?
~ Zespół TaoKi

Polecam !!

Katarzyna

Dziękujęmy serdecznie ❤️
~ Zespół TaoKi

Brak uwag
Najl3psze sushi

Katarzyna

Wszystko super

Milena

Wszystko ok

Gosia

Sushi po prostu mega polecam każdemu

Rafał

Dziękujemy serdecznie ❤️
~ Zespół TaoKi

Wszystko szybko, sprawnie, smacznie i świeżo!

Katarzyna

Jak zawsze wszystko smaczne i świeże. Uwielbiam tą suszarnię

Joanna

Wszystko super, jak zawsze)

Lena

Wszystko super, jedzonko pyszne. Polecam.

Wioletta

BARDZO PYSZNE :-)

Katarzyna

Przepyszne, świeżutkie sushi

Natalia

Dziękujemy za ciepłe słowa 🤗
~ Zespół TaoKi

Bardzo smaczne sushi. Mila obsluga. Polecam:)

Marta

Wszystko super smaczne

Krzysztof

Polecam
Pyszne jak zawsze

Katarzyna

Jak zawsze pycha

Lena

🔥🔥🔥🔥

Denys

Polecam, corka uwielbia

Katarzyna

wszystko super

aleksandra

Super

Nazar

Dziękujemy bardzo, i zapraszamy ponownie ❤️
~ Zespół TaoKi

Polecam

kinga

Wszystko w porządku 🖐️ krewetki mistrzostwo i sos truflowy, robi robotę. Polecam 100%

Sylwester

Burgery sushi pyszne , chrupiace a razazem miekkie w śtodku , jedyna uwaga to za pstry sos wasabi. Polecam❤️

Maja

Przepyszne👌

Lena

Pycha, polecam)

Lena